7. hodina13:55 - 14:40
8. hodina14:45 - 15:30

3D Film ZŠ Bruntál

Vyhlášením výsledků skončil „Desetiboj na jedničku“ 2014/2015

Monika Jošková, Jirka Strouhal, Denisa Fryštacká a David Štěpánek vyhráli v letošním školním roce sportovní soutěž všestrannosti ve svých kategoriích. Celkové vítězství obhájil Jirka Strouhal.

Monika Jošková na druhém místě nedarovala vítězi ani bodík zadarmo a o celkové pořadí bojovala až do posledního okamžiku soutěže. Možná jí i tento souboj pomohl slavně zvítězit v krajském finále OVOV.

Všestrannost je důležitá nejen ve sportu, ale i v běžném životě! Jen tak dál vícebojaři z Jedničky!

Desetiboři vše zvládli na jedničku!Monika Jošková - vítězka krajského finále

Zobrazit celý článek...

Napsal: Mgr. Pavel Pytela  01. 07. 2015
 Kategorie: Desetiboj na jedničku  Hlavní stránka Nahoru   Náhled článku k vytištění

Konec školního roku 2014/2015

Žáci, učitelé i správní zaměstnanci se shromáždili v atriu školy, aby se slavnostně rozloučili s uplynulým školním rokem. Nejdříve v osm hodin žáci prvního stupně, které v devět vystřídali jejich spolužáci z druhého stupně. Byli vyhodnoceni nejlepší žáci, kteří současně obdrželi poukázku na nákup školních potřeb. Se všemi se rozloučil i náš skotský učitel Iain, který dětem i kolegům popřál mnoho štěstí. V příštím roce už u nás učit nebude, stejně jako paní učitelky Pavla Kopecká a Lucie Vinohradníková. Přejeme jim mnoho úspěchů a skvělých žáků.

Všem krásné prázdniny plné sluníčka a pohody!

Zobrazit galerii...

Napsala: Mgr. Renata VlčkováAutor: Foto: Mgr. E. Vodičková  30. 06. 2015
 Kategorie: Hlavní stránka Nahoru   Náhled článku k vytištění

Slavnostní oběd pro deváťáky

Po ukončení slavnostního rozloučení v divadle se žáci odebrali do školní jídelny. Paní vedoucí školní jídelny J. Běhalová jim připravila slavnostní tabuli a žákyně osmého ročníku servírovaly menu včetně moučníku. Dříve než začal oběd, poděkovali deváťáci básní a kytičkou paní vedoucí za její práci. Ocenili to, že paní Běhalová a paní kuchařky naší školní jídelny se vždy snaží, aby žákům chutnalo a zpestřují jídelníček nejrůznějšími kulinářskými překvapeními.

Napsala: Mgr. Renata Vlčková  28. 06. 2015
 Kategorie: Hlavní stránka  Stravování Nahoru   Náhled článku k vytištění

Rozloučení s deváťáky

Čtvrtek, 25. 6. 2015, 10:00 hod., městské divadlo, Bruntál

Žáci IX. B, C, D se svými třídními učiteli pozvali ke slavnostnímu rozloučení do městského divadla rodiče a další příbuzné deváťáků, učitele, zástupce zřizovatele i školské rady. Po devíti letech školní docházky měli důvod bilancovat. Jejich proslovy byly plné díků rodičům a učitelům za jejich trpělivost a podporu. V kulturním programu prokázali, že jsou všestranně talentovaní a že se jistě ve světě neztratí. Přejeme jim mnoho štěstí a úspěchů na středních školách i v dalším životě.

Ředitelské volno

Ředitelka školy vyhlašuje dle § 24 odst. 2 školského zákona ředitelské volno na pondělí 29. 6. a úterý 30. 6. 2015.

Pozn.: obědy pro žáky jsou odhlášeny automaticky

28. 06. 2015

Družinové rozloučení s dětmi ze čtvrtých tříd

Čtyři roky uplynuly jako voda a přišlo loučení s našimi nejstaršími – čtvrťáky. Slzu jsme zatlačili, vzpomínky osvěžili a budeme doufat, že na družinku budou rádi vzpomínat a přijdou se za námi  zase někdy podívat. Přejeme všem hodně štěstí.

Napsala: Dagmar Kudličková  25. 06. 2015
 Kategorie: Hlavní stránka  Školní družina Nahoru   Náhled článku k vytištění

Družinová Olympiáda v netradičních sportech

Už se blíží prázdniny a my děti z družiny, dlouhou chvíli jsme využili a sportem se zabavili. Naše Olympiáda v netradičních sportech byla skvělá, vysportovali jsme naše těla. Jako zvířátka jsme mrštní byli, za žabky, opičky, šneky a čápi jsme závodili. Žabí trojskok těžký byl, ne každému se podařil. Šnečí závod s ulitou byl disciplínou ,,vyšitou “ pro pomalejší závodníky. Čapí kroky na chůdách a házení na body, byly chvilky pohody. Opičí dráha nám krev rozproudila a velkou soutěživost v nás probudila. Všechny disciplíny byly na čas a na body – snad jako všechny závody. Bylo vítězů i poražených, ale nejvíc dětí spokojených. Rozdaly se medaile i diplomy, teď už čekáme jen na volné dny. A to je poslední zpráva v tomto školním roce z družiny.

Nezbývá než dodat: ,, Přejeme vám všem krásné letní prázdniny.“

Napínavý závěr - Desetiboj na jedničku

Devátá a desátá disciplína celoroční sportovní soutěže všestrannosti „Desetiboj na jedničku“ přinesla napínavé souboje. Hod míčkem a granátem a běh na 800 m prověřily účastníky ve zcela rozdílných dovednostech a schopnostech. Byly to poslední možnosti získat body do celkového vícebojařského součtu. Závodníci Adam Daněk i Monika Jošková si určitě bodově polepšili. Také ostatní usilovali o své maximální výkony. Nejvíce se zlepšují ti, kteří kroužek Základy atletiky navštěvují pravidelně, a sami na sobě pracují. Po závodění nám zbyl čas na badminton a českou rekordní disciplínu hod oštěpem.

Tabulka výkonů - hod míčkem      Tabulka výkonů - běh 800 m

Napsal: Mgr. Pavel Pytela  23. 06. 2015

Naši borci na Večerním běhu Bruntálem 2015

V pátek 19. června se naši borci zúčastnili Večerního běhu Bruntálem, který je každoroční součástí Dnů města. Rozhodně jsme se mezi závodníky neztratili a naši běžci získali krásná umístění.