7. hodina13:55 - 14:40
8. hodina14:45 - 15:30

3D Film ZŠ Bruntál

Tréninky

V letošním roce probíhají tréninky 2x týdně, a to v pondělí a čtvrtek od 14:00 do 15:00 hod. Naše družstvo je pravidelným účastníkem okresní volejbalové ligy starších žáků.

Kromě toho mají nejlepší hráči možnost  nadále rozvíjet své volejbalové dovednosti v rámci oddílu Sportovního klubu policie ČR, se kterým škola již dlouhodobě spolupracuje a hrát krajskou soutěž organizovanou Českým volejbalovým svazem.

Pokud bude příznivé počasí,  budou tréninky probíhat venku na antukovém hřišti, na které je  potřeba  mít venkovní sportovní obuv. Kroužek vede v tomto školním roce pan učitel David Pavelka, který je držitelem volejbalové licence trenéra III. třídy.

Krajský turnaj v minivolejbale ve Frýdku-Místku

V neděli 1. 2. se naši nejmladší volejbalisté zúčastnili svého prvního velkého turnaje v minivolejbale. Počet účastníků byl obrovský, přibližně 250 hráčů a 70 družstev. Soutěžilo se v 5 věkových kategoriích označených podle barev. Žáci naší školy sestavili družstva 4, z toho 2 hrála v turnaji zeleném a 2 oranžovo-červeném. V obrovské konkurenci nejlepších hráčů našeho kraje se naši žáci neztratili a podařilo se jim pár utkání zvítězit.

Zobrazit celý článek a galerii...

Napsal: Mgr. David Pavelka  02. 02. 2015
 Kategorie: Aktivity  Hlavní stránka  Volejbal Nahoru   Náhled článku k vytištění

Okresní volejbalová liga žáků pokračuje

V sobotu 15. února se v Bruntále uskutečnilo 3. kolo okresní volejbalové ligy smíšených družstev základních škol okresu Bruntál. Turnaje se zúčastnilo 7 družstev ze šesti základních škol našeho okresu. Pořádající školou bylo Gymnázium Bruntál, které připravilo pro všechna družstva skutečný volejbalový svátek. Na třech hřištích současně byla odehrána všechna utkání systémem každý s každým. Velkým přínosem byl příjezd družstva ze ZŠ  Vrbno pod Pradědem, které se v letošním ročníku zúčastnilo turnaje poprvé a obsadilo v turnaji krásné 3. místo. V utkání o 2. místo toto družstvo nestačilo na hráče z Rýmařova a prohrálo 2:0 na sety. 1. místo po zásluze získalo doposud neporažené družstvo celé soutěže, družstvo ze ZŠ Bruntál z Jesenické ulice, které prohrálo pouze jeden set v utkání s družstvem z Vrbna pod Pradědem.

Úroveň všech utkání byla rostoucí a výsledky vyrovnané. O vítězi často rozhodovaly až poslední míče v setech.  Všichni hráči předvedli hodně z volejbalového umění, které se jim již podařilo osvojit.

Tým pořadatele turnaje z Gymnázia v Bruntále pod vedením Olgy Grenarové si tak zaslouží velké poděkování za skvělou organizaci a hráči všech družstev za předvedenou hru. Současně je potěšitelné, že volejbal se dostává i do podvědomí bruntálské veřejnosti, o čemž svědčí i zvyšující se počet diváků, kteří přišli svá družstva povzbudit. Odměnou jim bylo vlastní poznání, že mládežnický volejbal v okrese Bruntále je stále na vyšší úrovni. Právě tato skutečnost je zároveň tou nejlepší odměnou pro všechny trenéry, bez kterých by takovéto akce vznikat nemohly.

1. ZŠ Bruntál, Jesenická 10 25 bodů
2. Gymnázium Bruntál 15 bodů
3. ZŠ Rýmařov 13 bodů
4. ZŠ Krnov 7 bodů
5. ZŠ Vrbno pod Pradědem 6 bodů
6. Gymnázium Krnov 4 body

Vítězové 3. kola byli opět ze ZŠ Bruntál, Jesenická 10. Zleva: Monika Jošková, Eliška Kulašová, Veronika Černotová, Daniela Drescherová, Jiří Strouhal, Pavlína Loučková, Anežka Pavlíčková, Jan Pavelka, Jakub Šofranko

Napsal: Mgr. David Pavelka  22. 02. 2014
 Kategorie: Hlavní stránka  Volejbal Nahoru   Náhled článku k vytištění

Mladí volejbalisté z Bruntálu zahájili úspěšně

V sobotu 14. 12. se v nové sportovní hale při Základní škole na Janáčkově náměstí  uskutečnilo 2. kolo okresní volejbalové ligy smíšených družstev žáků ZŠ. Do turnaje se přihlásilo 8 družstev, což byl prozatím rekordní počet. Vzhledem ke skutečnosti, že v nové sportovní hale je možno hrát na třech  hřištích současně, byl turnaj odehrán systémem každý s každým na 2 hrané zkrácené sety do 20 bodů. Kromě tradičních účastníků volejbalové ligy ze ZŠ Bruntál z Jesenické ulice, Gymnázia Bruntál, ZŠ Rýmařov, Gymnázia Krnov postavil do turnaje pořádající ZŠ Krnov Janáčkovo náměstí družstva tři a jedno družstvo navíc postavilo i  Gymnázium Bruntál.

Zobrazit celý článek...

Napsal: Mgr. David Pavelka  16. 12. 2013

Okresní volejbalová liga 2014 zahájena u nás vítězstvím

V sobotu 23. listopadu se na ZŠ v Bruntále na Jesenické ulici sešlo 5 ze šesti přihlášených družstev žáků základních škol a osmiletých gymnázií, aby zahájila prvním turnajem 3. ročník okresní volejbalové ligy smíšených družstev. Celá soutěž je organizována formou šesti turnajů pořádaných vždy v místě jednoho z účastníků.

Napsal: Mgr. David Pavelka  24. 11. 2013

Volejbalový turnaj SŠ a ZŠ

V pondělí 18. 11. a ve čtvrtek 21. 11. se naši mladí volejbalisté zúčastnili volejbalových turnajů, na kterých se utkali se studenty středních škol. V utkáních s o 2 až 3 roky staršími žáky se neztratili. Naši kluci v pondělí a naše holky ve čtvrtek obsadili na turnajích krásná 3. místa.

Všem mladým volejbalistům děkujeme za příkladnou reprezentaci školy a přejeme další úspěchy a příjemné chvíle strávené při volejbale.