ZŠ Bruntál, Jesenická 10

 Sběr elektro zařízení

Pokud máte doma nepotřebný, třeba i nefunkční, počítač či notebook, monitor, repro bedny, klávesnici, myš, tiskárnu, nepoužívané - klidně i zaschlé - tonery, ladem ležící pevné disky, paměti, procesory, chladiče, základní desky, rozšiřující karty, kabely... a třeba i staré rádio, magnetofon, video... zbytečně zabírající místo, přineste je k nám do školy.

Zařízení bude odvezeno pořadateli akce, část z nich projde recyklací a stane se zdrojem hodnotných druhotných surovin, další část pak bude repasována a věnována charitativním organizacím.

Počítače do této akce je možno odevzdávat ve třídě I. D - u vchodu na 2. stupeň (po vstupu jsou to bílé dveře na pravé straně) a to nejlépe před začátkem školní výuky.

Vím, že počítač může být těžký, proto prosím - než to zkoušet v jiné době a riskovat, že se s ním budete pochodovat po škole tam a zpátky, zkuste požádat pana učitele/paní učitelku (klidně i ty, které ještě neznáte), zdali by nemohl/a počítač uložit ve sborovně, ve svém kabinetu či třídě... Určitě vám rádi pomohou.

Napsal: Bc. Radek Štěpaník  03. 05. 2014