ZŠ Bruntál, Jesenická 10

 Bruntálský skřivánek 2015 - 1. stupeň

V pondělí 16. března 2015 proběhla na naší škole školní pěvecká soutěž  Bruntálský skřivánek 2015.  Zúčastnilo se 42 zpěváčků z prvního stupně. Soutěž byla rozdělena do tří kategorií. V první kategorii soutěžili žáci prvního a druhého ročníku, ve druhé kategorii se prezentovali žáci třetího ročníku a ve třetí kategorii soutěžili žáci čtvrtého a pátého ročníku. Všichni zpěváci zpívali výborně a pro porotu, která se skládala z učitelů prvního stupně, Evy Kostrůnkové, Radky Šidlíkové, Moniky Zpěvákové a Alexandry Klánové, bylo velmi těžké vybrat ty nejlepší zpěváky. Děkujeme i vedení školy, že nás přišlo podpořit.

V první kategorii  se na prvním místě umístila Klára Vokálová ze třídy II. A,na druhém místě Adam Šidlík ze třídy I. C, na třetím místě Lukáš Pelc ze třídy I. C.

Ve druhé kategorii se na prvním místě umístila Klára Valouchová ze třídy III. C, na druhém místě Michal Jindra ze třídy III. C, na třetím místě Matyáš Hanus ze třídy III. B a Sára Tökoli ze třídy III. C.

Ve třetí kategorii se na prvním místě umístily Natálie Bartošíková ze třídy IV. B a Julie Vaculíková ze třídy V. D, na druhém místě Denis Vodička ze třídy IV. C a Anna Barnetová ze třídy IV. C, na třetím místě Eliška Kroupová ze třídy V. C. 

Vítězům gratulujeme!


Napsala: Mgr. Alexandra Klánová  20. 03. 2015