ZŠ Bruntál, Jesenická 10

 Hrajeme barevný minivolejbal

V neděli  15. března 2015 se 12 nejmladších volejbalistů naší školy vypravilo na další krajské kolo barevného minivolejbalu, které se tentokrát konalo v Trojhalí v Ostravě. Přibližně 200 žáků, účastníků turnaje z celého Moravskoslezského kraje, bylo rozděleno do 5 věkových a výkonnostních kategorií. Naše škola přihlásila do turnaje 5 družstev, z toho 2 trojčlenná družstva do kategorie zelené a 3 dvojčlenná družstva do kategorie oranžovo-červené. Na to, že pro pět ze dvanácti našich hráčů to byla turnajová premiéra, nebylo vystoupení našich hráčů a hráček zklamáním a celkové výsledky byly dokonce lepší než v prvním kole této soutěže, které se naši žáci zúčastnili 1. února ve Frýdku – Místku. Konkrétně se naše nejlepší družstvo, ve složení Julie Vaculíková, Renáta Bezděková, David Štěpánek umístilo na krásném čtvrtém místě těsně před dalším naším družstvem, ve složení Marie Trdlicová, Lukáš Repper, Radek Šidlík.

V kategorii oranžovo-červené se nejlépe z našich umístilo družstvo ve složení Nela Zahrádková a Hana Kotlárová, a to na 22. místě. Zbylá dvě naše družstva ve složení Zuzana Gronkowieczová, Klára Rohnerová, Martina Drápalová a Bára Pavlíčková, sice zvítězily v jednom utkání ve skupině, ale  k postupu do hry o lepší umístění to tentokrát nestačilo. Ani tak však neodjížděly z turnaje s prázdnou. Nakonec si všichni odvezli pěkné zážitky a cenné zkušenosti ze svého prvního velkého turnaje. Všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci  a  Spolku přátel naší školy za podporu.

Na fotografii zleva: Zuzana Gronkowieczová, David Pavelka, Hana Kotlárová, Martina Drápalová, Renáta Bezděková, Radek Šidlík, Marie Trdlicová, Lukáš Repper, Klára Rohnerová, David Štěpánek, Nela Zahrádková, Julie Vaculíková a Barbora Pavlíčková


Napsal: Mgr. David Pavelka  10. 04. 2015