ZŠ Bruntál, Jesenická 10

Olympijský víceboj – okresní kolo

Dne 5.května jsme vyrazili do Rýmařova na soutěž zvanou OVOV (odznak všestrannosti olympijských vítězů). Letos  se této soutěže zúčastnilo 11 škol. Je to nejvyšší počet v celém MS kraji a zde také největší konkurence.

V okresním kole nás čekaly tyto disciplíny: kliky, přeskok přes švihadlo, hod medicinbalem, trojskok a běh na 1000m. Odhodlanost a bojovnost dětem rozhodně nechyběla. Snažily se až do posledních metrů závěrečného kilometru, který se běžel za nepříjemného deště.

V nabité konkurenci obsadilo naše družstvo krásné  5.místo. Mezi jednotlivci se na 3.místě umístila Ester Škultety z 5.B. Filip Šanda z 7.A obsadil 5.místo a jako jediný se probojoval do krajského kola. Všem sportovcům děkujeme za reprezentaci školy a Filipovi držíme palce na krajské soutěži.

Napsala: Mgr. Pavla Sovadinová  17. 05. 2017