ZŠ Bruntál, Jesenická 10

 Užili jsme si Zahradní slavnost 2017

Krásné slunečné počasí a davy návštěvníků. Taková byla již čtvrtá zahradní slavnost, kterou pořádal Spolek přátel ZŠ Bruntál, Jesenická ve spolupráci s dalšími složkami veřejného života, rodiči, učiteli, žáky a dalšími obětavými spolupracovníky. 

Díky jejich nadšení a ochotě strávili přítomní příjemné odpoledne, které bylo vyplněno mnoho programy.  Na prostranství byly připraveny soutěže pro děti, jízda na koni, skákací hrad, vystoupení taneční skupiny In Motion, vystoupení dětí ze základní školy, prezentace závodního vozidla od firmy Bonver Dakar Projekt, záchranného vozidla a čtyřkolky horské služby, ukázka práce včelařského kroužku s množstvím her, medových ochutnávek a další. O hudební program se postarali Brantičtí bardi. Spolek ocenil šikovné výtvarníky naší školy cenami a diplomy za soutěž Afrika, vyhlášeni byli také nejlepší strávníci, kteří si rovněž odnesli ocenění a pěkné ceny. Průběh slavnosti jsme zaznamenali i obrazově, podívejte se do fotogalerie.

Děkujeme vám všem, kdo jste napekli na slavnost úžasné dobroty! Alespoň některé z nich můžete obdivovat na fotografiích. 

Těšíme se příští rok.   


Autor: za výbor Spolku přátel ZŠ Mgr. P. Romanská  21. 06. 2017