ZŠ Bruntál, Jesenická 10

ZŠ Bruntál, Jesenická 10
 Jesenická 1284/10
 Bruntál  792 01
   552 306 871
   info  1zsbr.cz
 Zřizovatel:Město Bruntál
 IČO:00852805
 Bank. spoj.:153151678/0300 Vyučovací hodiny
a přestávky
1. hodina8:00 - 8:45
2. hodina8:55 - 9:40
3. hodina9:55 - 10:40
4. hodina10:50 - 11:35
5. hodina11:45 - 12:30
6. hodina12:40 - 13:25
polední přestávka13:25 - 13:55
7. hodina13:55 - 14:40
8. hodina14:45 - 15:30


3D Film ZŠ Bruntál

 

  Videozáznam z Adventního koncertu (nejen) pro Barborky 2016

Uveřejňujeme slíbený záznam z adventního koncertu. Děkujeme všem žákům, kteří svým vystoupení přispěli ke krásné atmosféře v adventním čase - flétnistům flétnového souboru Notička, zpěvákům pěveckého sboru Písnička i členům literárně dramatického souboru. Naše velké poděkování patří vedoucím jednotlivých souborů paní Monice Zpěvákové, Evě Zapalačové, Alexandře Klánové, Petře Sabové a Anetě Janouškové za přípravu i realizaci koncertu a panu Jřímu Vyleťalovi a Marku Jelínkovi za technickou podporu. V neposlední řadě děkujeme i paní ředitelce Marcele Žákové a oběma zástupkyním Petře Romanské a Renatě Vlčkové za všestrannou podporu v době příprav našeho koncertu. Koncert finančně podpořil Spolek přátel ZŠ Bruntál, Jesenická a Město Bruntál.

 

  08. 12. 2016
 Kategorie: Flétnový soubor Notička  Hlavní stránka  Jednička  Písnička  Spolek přátel školy  Videa Nahoru   Náhled článku k vytištění

  O adventním koncertu na stránkách města

Na stránkách Města Bruntálu si můžete přečíst povídání o našem adventním koncertu a podívat se na fotografie. Brzy zveřejníme i video z koncertu, který udělal jistě radost nejen rodičům, ale všem, kdo si našli čas a přišli se podívat, co naši žáci se svými učiteli v předvánočním čase připravili. 

http://www.mubruntal.cz/adventni-koncert-nejen-pro-barborky/d-959058

 

  02. 12. 2016
 Kategorie: Flétnový soubor Notička  Hlavní stránka  Jednička  Písnička  Spolek přátel školy Nahoru   Náhled článku k vytištění

  Zveme vás na adventní koncert

  28. 11. 2016
 Kategorie: Flétnový soubor Notička  Hlavní stránka  Jednička  Písnička  Spolek přátel školy  Školní družina Nahoru   Náhled článku k vytištění

  Nahlédnutí do kuchyně literárně dramatického kroužku

Zveme vás k nahlédnutí "do kuchyně" literárně dramatického kroužku (viz fotogalerie), který začal v tomto školním roce nově pracovat na naší škole. Nové jsou obě vedoucí - paní Aneta Janoušková a Petra Sabová, noví jsou členové. Zatím jsou v kroužku zapsaní především starší žáci; ty mladší jsme prozatím neoslovili, neboť jak víme, všechny začátky jsou těžké a nechtěli bychom mladší kamarády zklamat. Doufáme, že se brzy dostaneme do tempa a moc rádi bychom v našich řadách viděli od pololetí nové tváře z řad mladších spolužáků z prvního stupně. Máte-li zájem o práci v našem kroužku, trénujte už teď výslovnost a paměť, další herecké dovednosti budete mít možnost si osvojit už od druhého pololetí. Momentálně se intenzivně připravujeme na adventní koncert, který se uskuteční 1. prosince 2016 od 17:00 hodin ve velkém sále kina v Bruntále. Srdečně vás zveme!

 Zobrazit galerii...

  17. 11. 2016
 Kategorie: Hlavní stránka  Jednička Nahoru   Náhled článku k vytištění

  Koncert (nejen) pro Barborky

Na společné vystoupení dramatického souboru Jednička, pěveckého sboru Písnička a flétnového kroužku jsme se všichni moc těšili. Čtvrtek 3. prosince byl určen jako den D. Slavnostně nazdobený velký sál bruntálského kina přivítal devadesát účinkujících a asi 200 diváků.

Zazněly písničky zimní i vánoční, veselá zabijačková roztleskala publikum, roztomilé recitování našich nejmenších vyčarovalo úsměvy na rtech a flétničky a klávesy zněly všem ještě dlouho v uších. Doufám, že se náš záměr – vnést do vašich srdcí pohodovou předvánoční náladu – povedl a že jste všichni odcházeli spokojeni.

Tento koncert jsme věnovali paní Alici Pospíšilové, která nám dlouhá léta komponovala hudbu k textům do našich hudebních pohádek a patřila do kruhu naší druhé dramaťácké rodiny.

Poděkování patří paní učitelce Horákové, Henčové, Zpěvákové, Zapalačové a Klánové za to, jak pěkně program sestavily a  vzorně nás připravily.

Na závěr chci dětem i dospělým popřát šťastné a veselé Vánoce! Také doufám, že všem dívkám a ženám, které si daly ,,barborku“ do vázy, větvička rozkvete a příští rok budou chystat svatbu.

https://polar.cz/zpravy/bruntalsko/bruntal/36045/koncert-nejen-pro-barborky-v-bruntalskem-kine-centrum

 

Tato akce byla finančně podpořena Městem Bruntál.

 Zobrazit galerii...

Autor: Hana Bocková, IX. B  11. 12. 2015
 Kategorie: Flétnový soubor Notička  Hlavní stránka  Jednička  Písnička  Projekty  Spolek přátel školy Nahoru   Náhled článku k vytištění

  Záznam Adventního koncertu (nejen) pro Barborky

S potěšením vkládáme bezprostředně po úžasném a dojemném adventním koncertu našich žáků odkaz na televizi Polar. Velmi děkujeme všem milým učinkujícím a našim šikovným učitelkám za kouzelný zážitek.  

https://polar.cz/zpravy/bruntalsko/bruntal/36045/koncert-nejen-pro-barborky-v-bruntalskem-kine-centrum

  04. 12. 2015
 Kategorie: Flétnový soubor Notička  Hlavní stránka  Jednička  Písnička  Spolek přátel školy  Videa Nahoru   Náhled článku k vytištění

  Dramatický soubor Jednička

Letošní školní rok jsme se na dramaťák obzvlášť těšili, protože nás čeká spousta zajímavé práce. Začnu tím nejbližším úkolem – Koncertem (nejen) pro Barborky, na nějž vás chci pozvat do bruntálského kina 3. prosince v 16:00 hod. Program je bohatý a určitě se máte na co těšit. Roztomilí nováčci vám jistě vykouzlí úsměv na rtech.

Dále jsme se účastnili výtvarné soutěže, aby kniha s pohádkovými básničkami byla pestrá a líbila se nejen malým, ale i dospělým čtenářům.

Nebudeme chybět ani v divadle, kde se v neděli 29. listopadu koná pohádkové představení skupiny Magnet, my jako každoročně doprovodíme s andělskou a čertovskou družinou svatého Mikuláše.

Středa 9. prosince, náměstí v Bruntále a opět my, sbor a flétničky. Doufám jen, že rtuť teploměru neklesne pod bod mrazu, abychom se předvedli v celé své kráse a dokonalosti. Začátek je ve 14:30 hod. Doufáme, že vás pohladíme na duši a vneseme do vašich srdcí klid a tu správnou předvánoční atmosféru.

No a co dál? Po novém roce začne nácvik dalšího muzikálu. A o čem bude? Nechte se překvapit, zatím to ani my pořádně nevíme…Paní učitelky s tím dělají tajnosti.

Autor: Hana Bocková - IX. B  26. 11. 2015
 Kategorie: Hlavní stránka  Jednička Nahoru   Náhled článku k vytištění

  Výtvarná soutěž – Chceš se stát ilustrátorem dětské knihy?

Téměř sto žáků z 1. i 2. stupně naší školy se zúčastnilo soutěže s názvem  – Chceš se stát ilustrátorem dětské knihy? Všechny práce se moc povedly a nebylo vůbec snadné vybrat vítěze. V nové knize písňových textů s názvem „Od Růženky po Jasmínu“ se objeví obrázky 49 mladých nadaných ilustrátorů. Porota vybrala 14 výherců, kteří obdrží věcné ceny.

Jsou mezi nimi: Štěpánka Haluzová, Nella Zahrádková, Martin Carbol, Vendula Kosová, Šimon Mikula, Michaela Minarčíková, Marie Šulcová, Eliška Kroupová, Natálie Bystrická, Adriana Nitková, Daniel Wallin, Jana Suchá, Zuzana Gonkowiecová, Andrea Horáčková.

Absolutní vítězkou se stala Štěpánka Haluzová, která nakreslila 31 krásných obrázků. Na druhém místě se umístila Vendula Kosová, ta dodala 23 obrázků a třetí příčka patří Nelle Zahrádkové  - 19 obrázků.

 

 Zobrazit celý článek a galerii...

Autor: Mgr. M. Henčová, Mgr. M. Horáková  26. 11. 2015
 Kategorie: Hlavní stránka  Jednička Nahoru   Náhled článku k vytištění

  Pozvánka na adventní koncert

Koncert (nejen) pro Barborky

 

Srdečně Vás zveme

na předvánoční koncert žáků naší školy, který se uskuteční

ve čtvrtek 3. prosince 2015 v 16:00 hodin

ve velkém sále kina v Bruntále.

Vystoupí děti z dramatického souboru Jednička,

pěveckého sboru Písnička a flétnového kroužku.

 

Těšíme se na Vás!

Napsala: Mgr. Renata Vlčková  26. 11. 2015
 Kategorie: Flétnový soubor Notička  Hlavní stránka  Jednička  Organizační informace  Písnička  Spolek přátel školy Nahoru   Náhled článku k vytištění

  Setkání s bývalými zaměstnanci školy

Na úterý 21. dubna 2015 jsme pozvali k nám do školy naše bývalé zaměstnance – nejen pedagogy a vychovatelky, ale i nepedagogické pracovníky - kuchařky, školníky. Do školní jídelny, kde už bylo nachystáno občerstvení, přišla většina pozvaných. Ti, kteří se zúčastnit nemohli, poslali většinou alespoň pozdrav a také jeden dopis, jenž byl přítomným odcitován. Po komponovaném kulturním pásmu, které si připravily společně soubory Písnička a Jednička s flétničkami, následovala živá zábava. Hodně se povídalo, vzpomínalo, současní pedagogové se dozvěděli, jak se „žije bez školy“.

Shodli jsme se, že mnozí naši bývalí kolegové nám mohou být vzorem, jak aktivně a s optimismem prožívat podzim života.

Děkujeme za návštěvu i za ocenění, že se o školu a žáky dobře staráme, a také, že jako jedni z mála pamatujeme na ty, kdo ve školství pracovali před námi.

 Zobrazit celý článek a galerii...

Napsala: Mgr. Renata Vlčková  22. 04. 2015
 Kategorie: Hlavní stránka  Jednička  Písnička Nahoru   Náhled článku k vytištění

1 2 3 


 

 

 

Partneři

 • Základní škola Bruntál, Cihelní 6
 • Základní škola Bruntál, Okružní 38
 • SPŠ Bruntál
 • Gymnázium, Bruntál, příspěvková organizace
 • Obchodní akademie Bruntál
 • Pedagogicko-psychologicka poradna, Bruntál
 • Pilotní škola kin-ballu
 • Čtení pomáhá
 • FCB Panteři
 • Ekoškola
 • Jaro ožívá
 • Les ve škole
 • Ovoce do škol
 • Zdravá pětka
 • ZŠ Petrin
 • ZŠ a MŠ Andělská Hora
 • Středisko volného času Bruntál
Kalendář

Kde nás najdete


ZŠ Bruntál, Jesenická 10, 792 01 Bruntál | tel.: +420 552 306 871, e-mail: info@1zsbr.cz

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

© 1ZŠBR